Home Tags Cfare i ndodhi gruas

Tag: cfare i ndodhi gruas

E frikshme ajo që i ndodhi kësaj gruaje pasi konsumoi 20...

Ajo quhet Mary Allwood dhe ka pasur nje eksperience te pazakonte. Për katër vite rresht kishte konsumuar pijen energjike “Red Bull”, në masën e...

LAJMET E FUNDIT