Sunday, September 15, 2019
Home Tags Capja

Tag: capja

Xhafaj përmend emrat e bandave që bëjnë ligjin në Elbasan: Do...

Minitri i Brendshem Fatmir Xhafaj ka permendur sot nga Elbasani emrat e dy bandave qe bejne ligjin ne kete qytet, Capja dhe Celaj. Pas...

Hakmarrja e dy fiseve në Elbasan, arrestohet në Holandë atentatori i...

Shkelzen Hasanpapaj, i dyshuar për atentatin ndaj fisit Ccapja në Elbasan, është arrestuar në Holandë. Policia mësohet se është duke punuar që të bëjë dokumentimin...

Masakra e Elbasanit, policia ndjek 6 persona të dyshuar

Grupi hetimor nga Prokuroria dhe Policia është në pritje të përgjigjeve nga Policia Shkencore, rreth provave të gjetuara mbrëmjen e së mërkurës në lokalin...

Masakra në Elbasan, familja rivale me Capjat kërkon mbrojtje në polici

Familja Mema në Elbasan dhe Tiranë, kërkon mbrojtje nga policia e shtetit, pas maskarës së ndodhur në kryqëzimin e Krastës, ku mbetën të vrarë...

LAJMET E FUNDIT