Tuesday, September 17, 2019
Home Tags Cadra e protestes

Tag: cadra e protestes

Rama: Basha ka hipur majë pallatit, opozita është e lirë të...

Kryeministri Edi Rama e ka cilësuar cështjen e kanabisit si një fenomen 25-vjecar që po luftohet seriozisht vetëm në mandatin e tij prej tri...

Ish-ministri i LSI del hapur pro PD-së: Duhet të rrimë të...

Ish-ministri i Drejtësisë Ylli Manjani duket se tashmë mbështet opozitën. Ndërkohe qe LSI vijon t’i rezistojë ftesave të PD-së për t’iu bashkuar protestës dhe...

Ish-truproja i Berishës: Pendohem që nuk e hodha në det, kriminelë...

Kur i përmend vitin 1997, njeriu më i afërt me Presidentin e aso kohe shpërthen në akuza. Sipas Izet Haxhisë, ish-truproja i Sali Berishës,...

LAJMET E FUNDIT