Home Tags Burri del nga burgu

Tag: burri del nga burgu

Prekëse, burri del nga burgu për ti shprehur dashurinë gruas: “E...

Bashkëshortja e kishte braktisur pasi u burgos, dhe prej gjashtë muajsh nuk shihte vajzën 4-vjeçare. Emanuela vendosi të largohej nga shtëpia ku kishte jetuar me...

LAJMET E FUNDIT