Home Tags Bujar asqeriu

Tag: bujar asqeriu

Trondisin artistët, Bujar Asqeriu: Këtu udhëheqin hajdutët, prandaj nuk ka para...

Artistët shqiptare protestuan sërish sot për zhvendosjen e Teatrit Kombëtar tek Turbina. Ata kanë hyrë me forcë në sallën e Teatrit Kombëtar dhe kanë...

LAJMET E FUNDIT