Home Tags Briken calja

Tag: Briken calja

Briken Calja nuk merr medalje, e penalizoi dëmtimi

Peshëngritësi shqiptar Briken Calja është pozicionuar i gjashti në kampionatin botëror që po zhvillohet në Turkmenistan dhe si rezultat nuk e ka fituar një...

LAJMET E FUNDIT