Home Tags Brace

Tag: brace

Përgjimet mes bandave, Erjon Braçe del hapur kundër Dakos

Kreu i Komisionit të Ekonomisë, Erjon Braçe njëherësh dhe deputeti i PS, ka reaguar pas përgjimeve që implikojnë kreun e Bashkisë së Durrësit, Vangjush...

Projektligji për tokën bujqësore, Braçe thirrje qeverisë

Dy projektligjet e propozuara nga kreu i Komisionit të Ekonomisë, Erjon Braçe, për kalimin e tokës bujqësore në pronësi të përfituesve janë shqyrtuar në...

LAJMET E FUNDIT