Sunday, September 15, 2019
Home Tags Boom

Tag: boom

Kamza “shtet brenda shtetit”, autobusët nuk njohin librezën e jetimit

Emisioni investigativ "BOOM" në Rtv Ora News solli mbrëmjen e sotme denoncimin e një zotërie, i cili kujdeset për pesë fëmijë jetimë të të...

FOTO/ Ja balerinët “seksi” që “ndezën” BOOM-in e Rozanës dhe Florit

Emisioni investigativ  "Boom" i Rozana Radit dhe Flori Dardhës ka startuar dje në "Ora News". Përvec kësaj në hapjen e emisionit kanë përformuar dy balerinët Emigen...

LAJMET E FUNDIT