Home Tags Blushi

Tag: blushi

Berisha zbulon prapaskenat: Si e hoqi Blushi Tv Klanin nga Digitalb

Ish kryeministri Sali Berisha ka zbuluar prapaskena nga nxjerrja e Tv Klan dhe KLan Plus jashte listave te kanaleve te Digitalb. Postimi i Berishes: Blushi...

Blushi: Thasët e mbushur me para grabiten me ndihmën e shtetit

Kreu i LIBRA, Ben Blushi ka denoncuar se thaset me para ne mjetet e blinduara te bankave, vidhen me ndihmen e shtetit. Ja postimi i...

Prezantohet partia e re “Libra”, Blushi: Do ketë ngjyrën e diellit,...

Deputeti Ben Blushi dhe kolegia e tij Mimoza Hafizi prezantuan sot partinë më te re në Shqipëri “Lista e Barabartë” ose “LIBRA”. Në fjalën e...

LAJMET E FUNDIT