Home Tags Blloku

Tag: blloku

Isuf Kalo rrëfen jetën e “Bllokut”: Marrëdhënia e vjehrrave dhe nuseve...

Mjeku Isuf Kalo në librin e tij sekretet e “Bllokut” ka rrëfyer ngjarjet historike të kohës, sipas...

LAJMET E FUNDIT