Home Tags Blendi fevziu

Tag: blendi fevziu

Artur Çani: Takimi që shkarkoi Ylli Rakipin nga puna, Rama presion...

Gazetari Artur Çani i cili ka komentuar situatën politike në vend, ka folur për lëvizjet e reja...

Sokol Balla, Eni Vasili dhe Blendi Fevziu

nga Erl Kodra: Ata janë luftëtarë, por luftëtarë të një lloji të veçantë, të kuruar, të lumtur,...

Blendi Fevziu e zbulon: Përse protestojnë studentët?

48 orët e fundit, Shqipëria është përfshirë nga një valë protestash studentore, që nuk ishin parë prej...

E vërteta vonon, por nuk harron!

Nga Blendi Fevziu Më 4 mars 1929, 89 vjet më parë, një burrë i veshur shik, me pamje krejt perëndimore dhe me ecje që binte...

Sherr epik Noka – Fevziu: “Kush nga ne të dy tregon...

Dje në studion e TV Klan ka ndodhur një sherr epik mes drejtuesit të emisionit dhe Flamur Nokës. Ky i fundit e ka akuzuar moderatorin...

Blendi Fevziu i adoptuar? Moderatori flet për herë të parë, tregon...

Blendi Fevziu moderator prej më shumë se 20 vitesh i emisionit “Opinion” në TV Klan , i ftuar në emisionin “Mos i Fol Shoferit”...

Zbardhen mesazhet fyese të Ermonela Felajt, si e shan Fevziun kur...

Një dialog me mesazhe në celular mes bashkëshortëve Valikaj – Felaj, apo më mirë të themi mes deputetes së Partisë Socialiste Ermonela Felaj dhe...

Artan Fuga: Fevziut duhet ti kërkojnë falje nga cadra e protestës...

Nga Artan Fuga Bravo Blendi Fevziu ! ----------------------------------- Unë nuk jam ndonjë ndjekës i zjarrtë i emisionit "Opinion". Mbase e kam gabim. Eshtë formati që krijon probleme...

A është Rama miku juaj? Ja si përgjigjet Koço Kokëdhima

Deputeti Koço Kokëdhima i ftuar në emisionin "Opinion" të Blendi Fevziut ka folur për miqësinë me kryeministrin Rama. Kokëdhima tha se raportet personale me Ramën...

Ndocaj mbledh firma në PS për largimin e Metës, kreu i...

Kreu i Kuvendit, Ilir Meta ka injoruar totalisht SMS-në e deputetit Ndocaj, i cili në emisionin opinion, i thotë gazetarit Fevziu se ka nisur...

LAJMET E FUNDIT