Home Tags Bledar valiko

Tag: bledar valiko

Zbardhen mesazhet fyese të Ermonela Felajt, si e shan Fevziun kur...

Një dialog me mesazhe në celular mes bashkëshortëve Valikaj – Felaj, apo më mirë të themi mes deputetes së Partisë Socialiste Ermonela Felaj dhe...

LAJMET E FUNDIT