Sunday, September 15, 2019
Home Tags Bledar mneri

Tag: bledar mneri

Vrasja në Dajt, kush ishte biznesmeni Vasil Biba, i akuzuar për...

Vrasja e biznesmenit Vasil Biba ne zonen e Dajtit sipas policise eshte kryer nga shtetasi Bledar Mneri per shkak te borxheve financiare dhe mashtrimit...

Kush është Bledar Mneri, i forti i Tiranës që vrau policin...

Shtetasi Bledar Mneri i shpallur tashmë në kërkim për vrasjen e biznesmenit Vasil Biba, rezulton të jetë një nga persona më të rrezikshëm në...

Zbulohet autori, biznesmeni u vra me dy plumba e u gropos...

Zbardhet vrasja e ndertuesit qe u gjet disa muaj me pare i qelluar me dy plumba dhe i 00groposur ne malin e Dajtit Tiranë....

LAJMET E FUNDIT