Home Tags Bledar jambelli

Tag: bledar jambelli

Arrestimi në Greqi: Si e zbuluan prokurorët përfshirjen e Lecit në...

Dy muaj më parë vrasësi i komisar Artan Cukut, Mikel Shallari, i shpëtoi burgimit të përjetshëm pasi pranon krimi dhe statusin e bashkëpunëtorit të...

Zbulohet porositësi i vrasjes së komisarit Artan Cuku, kapo i krimit...

Prokuroria për Krimet e Rënda ka shpallur ne kerkim një person të dyshuar si porositës te vrasjes së ish-drejtorit të Policisë së Vlorës, Artan...

LAJMET E FUNDIT