Sunday, September 22, 2019
Home Tags Bilanci i viktimave

Tag: bilanci i viktimave

Zjarret në Kaliforni, rëndohet bilanci i viktimave

Zjarri masiv që ka shpërthyer në veri të Los Anxhelosit dhe po avancon më tepër për shkak të erërave të forta, deri tani ka...

LAJMET E FUNDIT