Home Tags Big brother live

Tag: big brother live

Largohet cifti i radhës nga shtëpia e Big Brother 9

Çifti i radhës që largohet nga shtëpia e Big Brother Albania janë Ervini dhe Sidrita. Ervini dhe Sidrita ishin në nominim gjatë javës së bashku...

LAJMET E FUNDIT