Home Tags Big brother albania 8

Tag: big brother albania 8

Banorja e Big Brother merr propozim për lidhje dadhurie në mesnatë

Banorët janë të gjithë në dhomën e gjumit. Ata janë të përgjumur, por Fabiani nuk i lë. Ai i lag të gjithë me ujë....

Një cift i ri hyn në Big Brother Albania 8

Gjatë kësaj javë një tjetër e papritur për banorët ishte edhe futja e dy banorëve të rinj brenda shtëpisë. Ditën e dielë, teksa banorët...

Zbulohet opinionostja e re e Big Brother Albania 8

Largimi i shkrimtares Mimoza Ahmeti nga funksioni i opinionistes së Big brother Albania 8, tashmë është fakt. Organizatorët e spektaklit kanë menduar dhe kanë vendosur...

Big Brother Albania 8, ja kush do të jetë opinionistja…

Big Brother Albania 8 do te kete kete sezon nje opinioniste. Ajoe shte nje shkrimtare shume e njohur dhe me adhurues te shumte. Fjala eshte...

Organizatorët njoftojnë datën: Ja kur do të fillojë Big Brother Albania...

Ditën e sotme organizatorët kanë bërë me dije datën kur do të fillojë edicioni i sivjetëm i Big Brother Albania. Sezoni i tetë i...

Ja kush do të jetë prezantuesi i “Big Brother Albania 8”

Edicioni i tetë i Big Brother Albania pritet të fillojë ndërsa është bërë i ditur më në fund informacioni i konfirmuar për drejtuesin e...

“Big Brother 8” nis në mars, pa Arbana Osmanin

Kanë nisur aplikimet e audicionit për edicionin e tetë të reality show-t “Big Brother”. Transmetimi i këtij produksioni të rëndësishëm të “Top Channel” do...

LAJMET E FUNDIT