Sunday, September 15, 2019
Home Tags Bidai

Tag: bidai

“Bidai”, shqiptarët bombardojnë faqet e Alekut në në rrjetet sociale

Nje histori e pazakonte ka ndodhur javet e fundit me menyren se si publiku po reagon ndaj ngjarjeve ne telenovelen indiane "Bidai". Sadna ka fituar...

Sadna e “Bidait” në foto të nxehta me burrin e vërtetë

Nuk ka vdekur në të vërtetë aktorja Sara Khan, që luan Sadnën në serialin "Bidai". Aktorja e serialit indian ka jeten e saj dhe ka...

Zbulohet shkaku i vdkjes së Sadna, aktores së serialit “Bidai”

Për të gjithë ata që nuk kanë mundur ta shikojnë “Bidain’, protagonistja kryesore e serialit ka vdekur, pas shpërthimit të një bombe. Sadna ka tentuar...

LAJMET E FUNDIT