Sunday, September 15, 2019
Home Tags Besmir llupi

Tag: besmir llupi

Publikohen pamjet, si u arrestua në Vlorë “krahu i djathtë” i...

Kapet dhe ndalohet një tjetër pjestar i një grupi të strukturuar kriminal në fushën e narkotikëve. Policia publikoi pamjet e aksionit ndersa behet me dije...

LAJMET E FUNDIT