Monday, September 23, 2019
Home Tags Bes kallaku

Tag: bes kallaku

Falimentimi i “Gulf”, Bes Lallaku reagon për herë të parë: Kepërdorën...

Aktori Bes Kallaku ka sqaruar pozocionin e tij në reklamat që ka bërë për kompaninë e karburanteve Gulf dhe faktin që po komentohet së...

Rrëfimi i pazakontë i Bes Kallakut, bëhet keq në emision: Po...

Aktori i humorit Bes Kallaku ka rrefyer disa momente te vecanta nga jeta e tij. “Nëse nuk ke vuajtur, nuk e di as cfarë...

Bes Kallakut i vënë prangat në Bullgari (Foto)

Aktori i spektaklit të humorit ‘Portokalli’ Bes Kallaku ndodhet prej disa ditësh në Bullgari ku është duke punuar për një projekt për të cilin...

Bes Kallaku flet për “Zelig”: “Ja çfarë më thanë për laçjanët”

Dikur e shihte nga ekrani i televizorit, frymëzohej të prodhonte skeçe të ngjashme nga formati i njohur italian i humorit, “Zelig”, duke ëndërruar se...

“Ca ke bo??” Vipat e Bllokut “cmendin” Bes Kallakun, ja si...

Humoristi Bes Kallaku ka publikuar sot një video në rrjetet sociale ku ankohet se faqja Vipat e Bllokut e pyet vazhdimisht se cfarë ka...

Ja surpriza e veçantë që i bëri Besi Xhensilës për ditëlindje

Sot këngëtarja e dashur për publikun Xhensila Myrtezaj, mbushi 23 vjeç dhe dhuratat e surprizat për të kanë filluar që mbrëmë në ndërrimin e...

Ja urimi i Xhensila Myrtezait për ditëlindjen e Bes Kallakut

Xhensila Myrtezai i ka uruar publikisht ditelindjen partnerit te saj Bes Kallaku. Me ane te nje dedikimi ne faqen e saj zyrtare, kengetarja Xhensila Myrtezai...

LAJMET E FUNDIT