Home Tags Berisha

Tag: berisha

Berisha zbulon prapaskenat: Si e hoqi Blushi Tv Klanin nga Digitalb

Ish kryeministri Sali Berisha ka zbuluar prapaskena nga nxjerrja e Tv Klan dhe KLan Plus jashte listave te kanaleve te Digitalb. Postimi i Berishes: Blushi...

Fishekzjarret/ Lleshaj përgënjeshtron Berishën

Ministri i Brendshëm, Sandër Lleshaj ka reaguar pas denoncimit të ish kryeministrit Sali Berisha, i cili u...

Salsano Rrapi tregon çfarë i thanë në Elbasan për Berishën

Aktori i njohur Salsano Rrapi i ftuar në "360 Gradë" në Ora News, tha se qeveritë në Shqipëri në mandatin e dytë, fillojnë dhe...

“Ndrikull ruaj gishtat”/ Balla i kundërpërgjigjet Berishës, i kujton mbesën

Pas sulmit që ish-kryeministri Sali Berisha i adresoi efektives Ina Nuka, e cila në përleshjen e sotme humbi 4 gishta ka reaguar kreu i...

Agron Llakaj tregon pse e imiton më rrallë Berishën

Aktori i njohur i humorit, Agron Llakaj i ftuar në emisionin "360 Gradë" në Ora News ka treguar pse po e imiton gjithmon e...

Ngjarja në Bularat/ Berisha: Ishte provokim, vepër e shërbimeve greke

Ish-kryeministri Sali Berisha ka thënë se ngjarja e Bularatit ku mbeti i vrarë ekstremisti grek Konstantinos Kaçifa është vepër e shërbimeve greke. Berisha ka thënë...

Berisha: Opozita ka përgjime për Olsi Ramën e ministrat

Ish-kryeministrit Sali Berisha ka thënë mbrëmjen e sotme se opozita ka përgjime për ministrat e qeverisë dhe për Olsi Ramën, në një intervistë për...

Denoncim, Rama dhe Veliaj përfshihen në skandal

Ish-kryeministri Sali Berisha në një postim në ‘facebook’ ka hedhur akuza të forta në drejtim të kryebashkiakut të Tiranës, Erjon veliaj dhe kryeministrit Edi...

“Rroftë Dako e rroftë PS”, Berisha reagon pas deklaratës së Avdylajt

Pas deklaratave befasuese të Astrit Avdylajt, i cilësuar si kreu i bandës së Avdylajve të Shijakut, ka reaguar dhe ish-kryeministri Sali Berisha. Në një postim...

Denoncim/ I sëmuri telefonon ambulancën, ja si përgjigjen

Ish-kryeministri Sali Berisha, në një postim në ‘Facebook’ ka publikuar denoncimin e një qytetari digjital. Denoncuesi shkruan se ka telefonuar mbrëmjen e djeshme ambulancën e...

LAJMET E FUNDIT