Home Tags Behgjet pacolli

Tag: behgjet pacolli

Foto e rrallë, ja si dukej milioneri shqiptar para 20 vitesh

Ish presidenti i Kosovës dhe biznesmeni Behgjet Pacolli ka bërë publike një foto të shkrepur para 20 vitesh. Në foto Pacolli shfaqet sëbashku me 4...

A ke bërë punë të jashtligjshme? Ja përgjigja befasuese e Behgjet...

Ish-presidenti dhe biznesmeni kosovar, Behgjet Pacolli ka qenë i ftuar në puntatën e radhës në emisionin "Xing me Ermalin" të humoristit Ermal Mamaqi. Ndonëse emisioni është...

LAJMET E FUNDIT