Monday, September 23, 2019
Home Tags Bebe

Tag: bebe

Dua, Bebe dhe Rita, ja çfarë do e bashkojë treshen shqiptare

Edicioni i 35-të i MTV Video Music Awards mbahet sonte. Në mesin e shumë të nominuarve janë edhe tri yjet shqiptare me famë botërore,...

LAJMET E FUNDIT