Home Tags Bebe rexha

Tag: bebe rexha

MTV Europe Music Awards, shkëlqejnë Dua Lipa dhe Bebe Rexha

MTV flet në gjuhën latine. Protagoniste e çmimeve “MTV Europe Music Awards”, versioni europian i çmimeve të ish-rrjetit muzikor, ka qene Camilla Cabello. Artistja amerike...

Video/ Do habiteni nga dueti i vajzës së Ilir Metës me...

Askush nuk e priste këtë duet! Duhet ta dëgjoni, do dashuroheni pas tyre! Këngëtarja me origjinë shqiptare Bebe Rexha njihet edhe për afërsinë familjare me...

Këngëtarja shqiptare realizon ëndërrën, në shtrat me tri femra…!

Këngëtarja e njohur shqiptare, Bebe Rexha, duket se ka realizuar fantazinë e saj sepse është fotografuar me dy femra në shtrat. Ky pozicion quhet ‘’trekëndëshi...

LAJMET E FUNDIT