Saturday, September 21, 2019
Home Tags Bashkia tirane

Tag: bashkia tirane

Veliaj kandidat për Tiranën?, Kryemadhi zbulon lëvizjen e Ramës

Kryetarja e LSI-së Monika Kryemadhi ka dhënë mendimin e saj në lidhje me faktin nëse Edi Rama do ta kandidojë Erion Veliajn për herë...

Tiranë- Rehabilitohet Unaza, ja ndryshimet

Bashkia Tiranë gjatë verës u angazhua në rehabilitinme Unazës së Mesme me qëllim përmirësimin e sistemit të qarkullimit për automjetet dhe shtimin e korsive...

Zgjedhjet lokale, zbulohen kandidatët e opozitës përballë Veliajt

Shumë emra qarkullojnë në koridoret e opozitës, por gjithcka ngelet ende e paqartë për sa kohë shumica e drejtuesve dyshojnë tek vendimet e Lulzim...

Veliaj: Qytetarët e Tiranës kanë një rrezik tjetër më të madh...

Erion Veliaj ka zbuluar se qytetarët e Tiranës rrezikohen më shumë nga ndotja sesa nga terrorizmi. Sipas drejtuesit të Bashkisë, kryqyteti shqiptar nuk rrezikohet nga...

LAJMET E FUNDIT