Sunday, September 15, 2019
Home Tags Basha selami

Tag: basha selami

Gara për kreun e PD, Selami-Basha shmangin takimin në Shkodër, ikin...

Ndërprerja e energjisë elektrike ka bere te pamundar takimin në Shkodër të dy kandidatëve në garë për kreun e PD-së, Eduard Selami dhe Lulzim...

LAJMET E FUNDIT