Home Tags Baroni i droges

Tag: baroni i droges

Greqia sjell në Tiranë dosjen me 10 mijë faqe për “baronin”...

Pas çështjes çame, varrezave, Himarës, minoriteteve, ligjit të luftës, duket se përplasja mes Tiranës dhe Athinës po fiton edhe një element të ri, luftën...

Firmoset fletë-arresti por “Baroni i drogës” nuk gjendet në shtëpi

Policia shqiptare ka bastisur sot banesën e Klemend Balilit, personazhit nga Saranda të konsidëeruar në Greqi si baroni i drogës. Forcat e rendit mësohet se...

Dalin emrat e dy bashkëpunëtorëve të “baronit të drogës”

Policia greke zbardh detaje të reja mbi Shefin e Transporteve në Sarandë, Kelment Balili i akuzuar nga Partia Demokratike si koka e një rrjeti...

LAJMET E FUNDIT