Home Tags Banesa

Tag: banesa

Projekti i Unazës, Artan Lame sulmon Berishën

I ftuar në emisionin “Kjo javë” në News24, kreu i ALUIZNI-t, Artan Lame ka folur për projektin e Unazës së Madhe dhe banesat e...

LAJMET E FUNDIT