Home Tags Banda shqiptare

Tag: banda shqiptare

Drogë dhe seks. Shkatërrohet banda shqiptare, ja kush ishte “bossi”

Policia italiane ka shkatërruar sot një bandë shqiptare që merrej me trafikimin e drogës. Organizata shqiptare e trafikimit të kokainës ishte e shpërndarë mes Busto...

LAJMET E FUNDIT