Saturday, September 21, 2019
Home Tags Bami

Tag: bami

Zbulohet prapaskena, informacioni që dërgoi RENEA-n me urgjencë në Nikël të...

Nje informacion i policise lokale per pranine e nje grupi kriminal qe kryente gjobevenie, vrasje dhe vendosje tritoli ka qene shkaku i bastisjes qe...

LAJMET E FUNDIT