Home Tags Ballist morina

Tag: ballist morina

Fjalët e para të Ballist Morinës pas lirimit nga burgu: Rroftë...

Pasi eshtë liruar sot nga burgu kryetifozi kuqezi, Ismail Morina, i njohur si ‘Ballist’ Morina ka ndare nje emsazh me fansat përmes një postimi...

Ballist Morina: Dua të shkoj në Izrael për të parë ndeshjen...

Autori i dronit në Beograd, Ismail Morina i njohur si "Ballisti" ka reaguar në lidhje me debatin në lidhje me tifozët dhe kombëtaren. "Tifozat...

Droni në Beograd, ja përgjigja e Ballist Morinës për Vucicin

Aq i informuar eshte Aleksander Vucici per cfare ka ndodhur ne vendin e tij saqe as emrin e autorit qe ngriti dronin ne Beograd...

Ballist Morina me Kallashnikov në Mitrovicë

Tifozi më i njohur shqiptar, Ballisti është parë në Mitrovicë me disa shokë të tij që në dorë kishin një kallashnikov dhe të gatshëm...

LAJMET E FUNDIT