Home Tags Balla

Tag: balla

Dosja që nxori Balla, Basha përdor ‘Benzin’ luksoz të kompanisë që...

Kreu i grupit parlamentar socialist, Taulant Balla akuzoi Lulzim Bashen se përdor një automjet luksoz që është...

Qëlloi Ramën me vezë, Balla paralajmëron kallëzim penal ndaj Hasës

Deputeti i PS, Taulant Balla, duke folur per gazetaret, pas nje mbledhje e grupit parlamentar te Partise Socialiste, ku eshte debatuar...

Prurjet e reja në PS, Balla: Anëtarësime edhe nga Londra

Kreu i grupit parlamentar të PS-së Taulant Balla përmes një statusi në “Facebook”, ka bërë të ditur se në Partinë Socialiste një sërë anëtarësimesh...

“Ndrikull ruaj gishtat”/ Balla i kundërpërgjigjet Berishës, i kujton mbesën

Pas sulmit që ish-kryeministri Sali Berisha i adresoi efektives Ina Nuka, e cila në përleshjen e sotme humbi 4 gishta ka reaguar kreu i...

Gjykata i la në burg mikun, Balla ka një pyetje për...

  Në një postim në ‘Twetter’, Balla e quan Shorajn, krahun e djathtë të kreut të PD-së Lulzim Basha dhe i adreson një pyetje. Postimi i...

Meta nuk e dekretoi/ Balla: Lleshi do jetë ministër me patjetër

Balla në mënyrë indirekte ka shigjetur Metën duke i thënë se ka bërë lëvizjen e fundit të parënb, ndërsa ka shtuarb se lëvizja e...

“Eh si shkoi kjo punë”, Manja dhe Çyrbja i bashkohen...

Kreu i Komisionit të Ligjeve, Ulsi Manja ka njoftuar ngritjen e një padie kundrejt kreut të demokratëve, Lulzim Basha, pas akuzës që ky i...

Votimi i pr.ligjit për bastet, Balla: Ndihem krenar

Pas miratitmit të projektligjit që i hap rrugë mbylljes së lojrave të fatit, ka reaguar kreu i grupit Parlamentar të Partisë Socialiste, Taulant Balla. Balla...

“Hakmarrje nga regjimi Rama-Balla”, Sali Lushaj mesazh të birit: Mos u...

Sali Lushaj, ish-truproja e ish-kryeministri Sali Berisha reagoi me anë të një statusi në “Facebook” për arrestimin e të birit, reperit të njohur Arkimed...

LAJMET E FUNDIT