Thursday, March 21, 2019
Home Tags Balkan

Tag: balkan

Dibër, dy tërmete 3.4 dhe 5 ballësh brenda pak minutave, ndjehen...

Dy tërmete të forta u regjistruan mëngjesin e sotëm në Shqipëri. Të dyja fenomenet kanë ndodhur brenda pak casteve rreth orës 7.20-7.30 të së dielës. Sipas...

Arbana Osmani flet për djalin, bashkëshortin dhe zënkën me Ledionin

Për Arbana Osmanin, ky vit ka qenë më i bukuri në jetën e saj, pavarësisht vështirësive me të cilat është përballur dhe ndryshimeve në...

Tom Doshi reagon për deklaratën e SHBA: Kam video, kriminelë të...

Deputeti i perjashtuar nga grupi i PS, Tom Doshi, reagoi ne lidhje me deklaraten e ambasades amerikane ne Tirane te bere pak ore pas...

Vlorë, arrestohet qytetari, i ofroi ryshfet policit pas gjobës për parkimin

Policia e Vlorës tha se arrestoi ne flagrance një qytetar të akuzuar për veprën penale "Korrupsioni aktiv i personave që ushtrojnë funksione publike". Shtetasi Flladi...

LAJMET E FUNDIT

SOFT

VIP