Tuesday, September 17, 2019
Home Tags Balkan weblajme

Tag: balkan weblajme

E papritur, cfarë ka ndodhur me pamjen e Diego Maradonës?!

Legjenda e futbollit argjentinas, Diego Armando Maradona është shndërruar në një objekt talljeje nëpër rrjetet sociale, pasi pamja e tij e fundit i ka...

Kokëdhima qetëson Tom Doshin? “Ka pakënaqësi, por s`do ketë probleme”

Dy deputetët e Partisë Socialiste, Koço Kokëdhima dhe Tom Doshi kanë drekuar së bashku gjatë zhvillimit të seancës parlamentare ditën e sotme pak orë...

LAJMET E FUNDIT