Saturday, September 21, 2019
Home Tags Baki ballhysa

Tag: baki ballhysa

Arrestohet oficeri i policisë në Kavajë, ja veprimi i rëndë për...

Burime zyrtare njoftuan pasditen e sotme se sektori i Shërbimit për Çështjet e Brendshme dhe Ankesat Tiranë ndaloi punonjësin e policisë Baki Ballhysa. Oficeri, me...

LAJMET E FUNDIT