Home Tags Babice

Tag: babice

Operacion për Habilajt në Vlorë, kapen 10 ton drogë, priten arestime

Një operacion është duke u zhvilluar nga prokuroria e krimeve te renda dhe policia e Vlorës në këto momente ne rrethinat e qytetit bregdetar...

LAJMET E FUNDIT