Tuesday, September 17, 2019
Home Tags Babalja

Tag: babalja

“Babalja”, Gjykata jep vendimin për Olldashin, Veliun dhe Alizotin

Pas mbylljes së hetimeve një muaj më pare në lidhje me dosjen “Babalja”, Gjykata Penale ka vendosur të lerë në fuqi masat e sigurisë...

Cfarë tha ‘Babalja’ para Prokurorëve, dëshmia 1: “Përgjuesit m’i dha SHISH”

Zbardhet një pjesë të dëshmisë së Albert Veliut, i ashtuquajturi “Dëshmitari X” apo “Babalja” ndaj të cilit prokuroria ka kërkuar “arrest me burg” për...

LAJMET E FUNDIT