Sunday, September 15, 2019
Home Tags Azem hajdari

Tag: azem hajdari

Pasaporta e makina e tij në vendin e atentatit të Hajdarit,...

Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, në një deklaratë për mediat tha se do të padisë kreun e IKMT në Vlorë, Fatmir Meta. Meta...

Rrëfimi i rrallë i Fatmira Hajdarit: Çfarë më tha Azemi para...

Fatmira Hajdari, foli për herë të parë pas vrasjes së bashkëshortit dhe babait të tre fëmijëve të saj, Azem Hajdarit, pesë muaj më pas....

Çfarë i uroi Fatmir Haklaj tropojanëve në 1998, nëntë muaj para...

Pas 7 pritash dhe atentatesh Fatmir Haklaj do mbyllte sytë përgjithmonë në 4 nëntor 1999. I akuzuari kryesor për vrasjen e Azem Hajdarit, do...

Izet Haxhia për vrasjen e shekullit: Nga cila zyrë doli Azem...

Izet Haxhia ka reaguar pas lakimit te emrit te tij ne emisionin e Blendi Fevziut ne lidhje me vrasjen e Azem Hajdarit. Haxhia reagon...

LAJMET E FUNDIT