Saturday, September 21, 2019
Home Tags Avioni ne rinas

Tag: avioni ne rinas

Avioni i pazakontë bën ulje në aeroportin e Rinasit

Një avion dykatësh mbërrin në Aeroportin e Rinasit për një testim fluturimi dhe të pistës ekzistuese. Ky është avioni i parë i këtij lloji që...

LAJMET E FUNDIT