Saturday, September 21, 2019
Home Tags Avion

Tag: avion

Video- Avioni pëson defekt në ajër me 166 persona në bord

Një avion me Airbus A320, me 166 persona në biord është detyruar të bëjë ulje emergjente, pa pasi ishte nisur nga Las Vegas në...

Kaliforni, avioni rrëzohet në autostradë dhe shpërthen në flakë

Një aeroplan është rrëzuar në një autostradë dhe më pas ka shpërthyer në flakë, në Kaliforni duke shkaktuar panik tek banorët dhe kalimtarët. Mediat e...

Londër-Nju Jork për 3 orë? Tashmë është e mundur…

Projekti i SHBA quhet “Boom” dhe është një avion supersonik i cili është i aftë të arrijë shpejtësinë 2600 kilometra në orë, afërsisht tre...

LAJMET E FUNDIT