Sunday, September 22, 2019
Home Tags Avdylaj

Tag: avdylaj

“Rroftë Dako e rroftë PS”, Berisha reagon pas deklaratës së Avdylajt

Pas deklaratave befasuese të Astrit Avdylajt, i cilësuar si kreu i bandës së Avdylajve të Shijakut, ka reaguar dhe ish-kryeministri Sali Berisha. Në një postim...

LAJMET E FUNDIT