Home Tags Austri-shqiperi

Tag: austri-shqiperi

Miqësorja mbyllet 2-1, Austria, “macja e zezë” për Shqipërinë

Perfundon ndeshja miqesore mes Austrise dhe Shqiperise. Skuadra vendase fitoi ndeshjen me rezultatin 2-1. Austria duket se mbetet "macja e zeze" per Shqiperine pasi...

LAJMET E FUNDIT