Sunday, September 22, 2019
Home Tags Aurela hoxha

Tag: aurela hoxha

S`lanë gjë pa i thënë njëra-tjetrës, Aurela Hoxha e Roza Lati...

Pak ditë më parë Roza Lati dhe Aurela Hoxha nisën një varg replikash, duke “shpërthyer” dhe komentuar jetën private të njëra-tjetrës. Aurela nuk është e...

Aurela del me mbathje në rrugë, plasin komentet në rrjetet sociale

Aurela Hoxha është gjatë gjithë kohës në qendër të vëmendjes mediatike, ndërsa tashmë po shijon në maksimum gjithë kohën e lirë dhe arritjet në...

“Nxehet lufta”, Roza Lati i prezanton “të dashurit” Aurela Hoxhës…!

U bene tashme disa ditë qe kurka nisur një luftë virtuale mes moderatores Roza Lati dhe modeles Aurela Hoxha.  E para filloi Roza e cila gjatë...

Djaloshi nga Miloti që i ka rrëmbyer zemrën Aurela Hoxhës

Në mediat online janë publikuar disa foto të bukuroshes Aurela Hoxha, në të cilat ajo shfaqet krah një mashkulli misterioz i cili thuhet se...

Aurela Hoxha zhvishet në Ibiza

Bukuroshja Aurela Hoxha ka realizuar nje set fotosh ne Ibiza. Ajo eshte zhveshur dhe ka nxjerre ne pah format e saj me rroba plazhi. Si gjithnje...

Aurela Hoxha foto në të brendeshme me një femër tjetër të...

Aurela Hoxha duket se ka vendosur ti mbajë në tension fansat e saj. Pak kohë pas lajmit se martesa e saj disa vjecare mori fund,...

Aurela Hoxha flet për darkën me Veselin…

Mediet rozë kane qarkulluar një lajm i cili thoshte se Aurela Hoxha dhe fituesi i BBA, Vesel Kurtishaj kanë filluar të dalin bashkë, pasi...

Aurela Hoxha sfidon të ftohtin, ngre temperaturat

Edhe pse zyrtarisht jemi ne stinën e dimrit, modelja Aurela Hoxha nuk ndalet. Ajo ka ngritur temperatuat ne rrjetet sociale duke publikuar foto të nxehta...

Aurela Hoxha ka cfarë të tregojë…foto

Tashmë nuk është lajm qe Aurela Hoxha zhvishet. Ajo e bën shpesh këtë duke tentuar të qendrojë në qendër të vëmendjes përmes zbulimit të...

LAJMET E FUNDIT