Sunday, September 15, 2019
Home Tags Aurela gace

Tag: aurela gace

Vdekja e Ergi Dinit trondit Aurela Gacen: Jam pa fjalë! Duket...

Aksidenti i këngëtarit Ergi Dini dhe shokut të tij Kajdi Halili i ka tronditur të gjithë. Ata u aksidentuan mbrëmjen e së hënës teksa...

Shpërthen Aurela Gace: Isha shtatzënë në Eurovision dhe “më shkatërruan”

Këngëtarja Aurela Gace ka shkruar një status të gjatë në faqet e saj në rrjetet spciale në lidhje me pjesëmarrjen e saj në Eurovision. Aurela...

Aurela Gace: Ja si më grabitën e më dhunuan në vitin...

Kengetarja e mirenjohur Aurela Gace ka treguar nje histori te pajohur se si eshte grabitur e dhunuar ne dhjetorin e vitit 2001. Gjithcka kishte...

LAJMET E FUNDIT