Home Tags Aurel hoxhallari

Tag: aurel hoxhallari

Policia zbulon vilën e Aurel Hoxhallarit, organizatorit të vrasjes së Devi...

E fshehur mirë ndërmjet kodrave të ullinjve dhe larg banesave të tjera, ishte vila në pronësi të Aurel Hoxhallarit në periferi të kryeqytetit afër...

Policia: Ja pse i bënë atentat mikut të Shullazit, porositësit survejuan...

Policia e kryeqytetit ka dhene sot nje informacion me te zgjeruar ne lidhje me arrestimin e dy personave te dyshuar si porosites te atentatit...

Tiranë, arrestohen porositësit e atentatit ndaj mikut të Emiljano Shullazit

Arrestohen nga policia dy personat e dyshuar si porosites te sulmit me arme ndaj Pajtim Serjanit, personit te plagosur me arme me 5 janar...

LAJMET E FUNDIT