Sunday, September 15, 2019
Home Tags Audi

Tag: audi

“Koli jam. Dy makina më kanë bllokuar rrugën. Kam frikë!”, dosja...

Çfarë ndodhi në Elbasan mbrëmjen e 18 shtatorit, kush është njeriu që thuhet se goditi mjetin e policisë së këtij qyteti? Top Channel disponon dosjen...

Breshëri plumbash mbi “Audin” e Ervin Dalipajt, e pabesueshme si u...

Detaje të reja kanë dalë në dritë në lidhje me masakrën e ndodhur ditën e sotme në autostradën Tiranë-Durrës dhe më saktësisht në zonën...

LAJMET E FUNDIT