Home Tags Audi q7

Tag: audi q7

Audi prezanton modelin e ri të makinës “Q7”

Kompania gjermane e makinave Audi ka planifikuar videon promovuese te makines se serive te fundit e emertuar Audi Q7. Dizajni i saj dhe komponentet perberes...

LAJMET E FUNDIT