Monday, September 16, 2019
Home Tags Audi i verdhe

Tag: audi i verdhe

Shoferi i “Audit të Verdhë”, ishte arrestuar dhe liruar 3 herë...

Shqiptari Vasil Rama, 36 vjec, i dyshuar si shoferi i audit të verdhë ne Itali, vazhdon të mohojë lidhjen me grabitjet e bujshme. Ne...

“Audi i verdhë”, zbulohet një prej tre banditëve që tmerruan Italinë

Hetuesit italianë kanë arritur të zbulojnë detaje në lidhje me bandën e Audit të verdhë që terrorizoi për më shumë se një muaj Italinë. Policia e...

LAJMET E FUNDIT