Tuesday, September 17, 2019
Home Tags Auada sherifi

Tag: auada sherifi

Atentati në ish-bllok, zbulohet konflikti i bashkëshortit të Suadës me të...

Dy muaj pas masakrës në ish-bllok, ku humbi jetën një persona dhe dy të tjerë mbetën të plagosur, ngjarje ku u përfshi edhe këngëtarja...

LAJMET E FUNDIT