Sunday, September 15, 2019
Home Tags Athina

Tag: athina

Video- Grupet ekstremiste përplasen me Policinë, Athina në shtetrrethim

19 persona janë arrestuar dhe disa të tjerë janë shoqëruar në Athinë pas disa episodesh dhune që nisën pasditen e djeshme. Episodet e dhunës kanë...

LAJMET E FUNDIT